Firma Johnson & Johnson Vision wprowadziła w tym roku rewolucyjny program edukacyjny. Jego celem jest zapewnienie pacjentom kompleksowej opieki podczas dopasowania soczewek kontaktowych.

Samo badanie wzroku i rozmowa, która pomoże Ci dobrać soczewki dopasowane specjalnie do potrzeb Twoich pacjentów to jeszcze nie wszystko.
 

W przypadku, gdy nie wykonujesz poniższych czynności w ramach podstawowego badania wzroku wraz z dopasowaniem, możesz dołączyć do SJA, który przewiduje dodatkowo:
  • naukę zdejmowania i zakładania soczewek
  • szkolenie z zakresu bezpiecznego stosowania soczewek kontaktowych
  • szkolenie z zakresu pielęgnacji i przechowywania soczewek kontaktowych
  • szczegółowe szkolenie dotyczące zarekomendowanej soczewki kontaktowej


Wierzymy, że pacjenci zasługują na opiekę również po dobraniu soczewek kontaktowych, dlatego:

  • program zakłada telefon do pacjenta po wizycie, żeby upewnić się, że jego komfort i jakość widzenia są idealne i upewnić się, że nie ma dodatkowych pytań lub wątpliwości

Jeśli powyższe czynności są przez Ciebie wykonywane w ramach podstawowego badania wzroku wraz z dopasowaniem,  to również możesz uzyskać SJA.

 

ACUVUE® – NAJBARDZIEJ ZAUFANA MARKA soczewek kontaktowych wśród specjalistów* 

Co zrobić, żeby uzyskać STANDARD JAKOŚCI ACUVUE®?


Standard dopasowania soczewek kontaktowych w Twoim salonie jest na najwyższym poziomie

  • wykonujesz badania refrakcji z uwzględnieniem potrzeb wzrokowych i stylu życia pacjenta
  • dysponujesz zespołem, miejscem i czasem, który pozwoli na wyedukowanie pacjenta z zakresu bezpiecznego noszenia soczewek kontaktowych oraz zdejmowania i zakładania soczewek kontaktowych
  • masz dostęp do Internetu w salonie oraz zasięg telefoniczny

W sprawie szczegółowych warunków dołączenia do SJA skontaktuj się z przedstawicielem regionalnym.

 

*Program obowiązuje od 25.02.2018 r. Przedmiotem Programu jest możliwość skorzystania przez uczestnika Programu z podstawowego szkolenia z zakładania, zdejmowania oraz pielęgnacji soczewek kontaktowych, które to szkolenie zostanie przeprowadzone przez pracownika Salonu, w którym uczestnik Programu przeprowadził odpłatne badanie wzroku wraz z dopasowaniem soczewek ACUVUE®. Warunkiem skorzystania ze Standardu Jakości ACUVUE® jest przeprowadzenie odpłatnego badania wzroku (cenę badania ustala Salon Optyczny) wraz z dopasowaniem soczewek kontaktowych ACUVUE® w Salonie Optycznym biorącym udział w Programie a także instalacja aplikacji mobilnej „Twoje ACUVUE® ” oraz zalogowanie się w niej celem pobrania odpowiedniego vouchera. *Badania przeprowadzono w okresie od 12.2016 do 02.2017. Na próbie 1050 specjalistów ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Rosji, Japonii i Korei Południowej, które odpowiadają za ponad 3/5 światowej sprzedaży soczewek kontaktowych. Regulamin Programu i lista salonów biorących w niej udział dostępny na stronie www.acuvue.pl. Organizatorem Programu jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa. ACUVUE® jest znakiem towarowymi firmy Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., ul. Iłżecka 24, 02-134 Warszawa ©Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o., ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, Polska;  Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS0000032278, NIP 113-00-20-467, o kapitale zakładowym 39 751 500,00 złotych.