×

Uwaga

Could not find a Solr index corresponding to your website and environment. Your subscription contains these indexes: CLQV-157005.dev.visioncarefr, CLQV-157005.dev.visioncareat. To fix this problem, please read our documentation.
18 maja 2016

Darmowe szkolenie online! Jak dopasować soczewkę 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL?

 

W związku z wprowadzeniem nowego produktu chcielibyśmy Państwa bardzo serdecznie zaprosić na szkolenie online dotyczące dopasowywania soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL. Na szkoleniu dokładnie opowiemy o unikalnej konstrukcji optycznej soczewki oraz technologiach zastosowanych w 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL. Przedstawimy wskazówki dotyczące dopasowania przy zastosowaniu „przewodnika udanego dopasowania”. Z przyjemnością informujemy, że szkolenie jest darmowe! Do wyboru są cztery terminy:

30 maja godz. 20:00

31 maja godz. 20:00

1 czerwca godz. 19:00

9 czerwca godz. 19:00

Szkolenie potrwa około godziny, aby się na nie zarejestrować wystarczy wysłać maila na adres [email protected]. Uwaga – liczba miejsc ograniczona!

 

Już teraz, po więcej informacji na temat nowej soczewki, zapraszamy na naszą stronę internetową https://www.jnjvisioncare.pl/multifocal