Temat
Dostępność
Typ
Możliwości z podziałem na strony:
Sortuj według:
ACUVUE® EXPERT program edukacyjne dla personelu salonów optycznych

Witamy w Programie ACUVUE® EXPERT. Chcemy zmienić sposób, w jaki ludzie myślą o soczewkach kontaktowych. Ten prosty, trzyetapowy program, który możesz ukończyć we własnym czasie i we własnym tempie, da ci wiedzę niezbędną do zaoferowania dodatkowego wsparcia pacjentom, którzy rozpoczynają przygodę z soczewkami kontaktowymi.

Więcej Read less
Czy jesteśmy gotowi na młodych pacjentów w gabinecie optometrysty?

Rozmowa między ekspertami: dr n. hum. Justyną Korzeniewską z Centrum Zdrowia Dziecka oraz mgr Bartoszem Tomczakiem z Polskiego Stowarzyszenia Soczewek Kontaktowych o gotowości specjalistów do przyjmowania młodych pacjentów w swoich gabinetach, o ich potrzebach, budowaniu relacji i zaufania, o dialogu z opiekunem, ale również o tym jak się przygotować i budować sieć kontaktów koleżeńskich. Spotkanie prowadzi Agnieszka Machnio

Więcej Read less
Jak osiągnąć sukces w biznesie misyjnym

O swoje pasji, marzeniach i o tym jak buduje się biznes w oparciu o misję, opowiada mistrz optyki okularowej, optometrystka oraz właścicielka Salonów optycznych OPTOM Małgorzata Leszczyńska.

Więcej Read less
Mam cię na oku - sztuka rozmawiania z pacjentem

O rozmowach z trudnym pacjentem, zasadach dobrego wywiadu i badaniach, zdradzając 12 kroków udanej rozmowy z pacjentem w gabinecie opowiada doświadczona optometrystka Sylwia Stolarczyk.

Więcej Read less
Pacjent w Centrum Uwagi !

Czy pacjent odwiedzający salon optyczny jest w centrum Twojej uwagi? Czy potrafimy dobrze prowadzić rozmowy z naszymi klientami? Posłuchaj jak o potrzebach pacjentów salonów optycznych mówi doświadczony trener, coach oraz doradca biznesowy Tomasz Krawczyk.

Więcej Read less
Podstawy prezbiopii

Prezbiopia to powszechne zjawisko, które dotyczy wszystkich osób przekraczających 40 rok życia. Prezentowany moduł w przystępny sposób wyjaśnia przyczyny powstawiania prezbiopii oraz mechanizmy jej działania – zarówno w obszarze anatomii jak i ewentualnych zmian sposobie funkcjonowania pacjenta.

Więcej Read less
Soczewki kontaktowe ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL dobór oraz komunikacja z pacjentem w praktyce.

Na tym kursie poznasz możliwości, jakie stwarza dopasowanie wieloogniskowych soczewek kontaktowych dla rozwoju praktyki i zwiększenia satysfakcji pacjenta. Moduł zawiera starannie dobrane wskazówki dotyczące komunikacji z pacjentem i przedstawia unikalny i prosty proces dopasowania soczewek kontaktowych ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL ze ZOPTYMALIZOWANĄ STREFĄ OPTYCZNĄ.

Więcej Read less