Temat
Dostępność
Typ
Możliwości z podziałem na strony:
Sortuj według:
1. Lampa szczelinowa w praktyce

Johnson & Johnson Vision przedstawia cykl filmów instruktażowych poświęconych lampie szczelinowej. Filmy w łatwy i przystępny sposób objaśniają takie kwestie jak: budowa i obsługa, bezpieczeństwo i higiena podczas pracy z lampą szczelinową, zasady korzystania z fluoresceiny, techniki oświetleniowe oraz podstawowe techniki obserwacji.

Więcej Read less
2. Soczewki kontaktowe ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL dobór oraz komunikacja z pacjentem w praktyce.

Na tym kursie poznasz możliwości, jakie stwarza dopasowanie wieloogniskowych soczewek kontaktowych dla rozwoju praktyki i zwiększenia satysfakcji pacjenta. Moduł zawiera starannie dobrane wskazówki dotyczące komunikacji z pacjentem i przedstawia unikalny i prosty proces dopasowania soczewek kontaktowych ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL ze ZOPTYMALIZOWANĄ STREFĄ OPTYCZNĄ.

Więcej Read less
3. ACUVUE® EXPERT program edukacyjne dla personelu salonów optycznych

Witamy w Programie ACUVUE® EXPERT. Chcemy zmienić sposób, w jaki ludzie myślą o soczewkach kontaktowych. Ten prosty, trzyetapowy program, który możesz ukończyć we własnym czasie i we własnym tempie, da ci wiedzę niezbędną do zaoferowania dodatkowego wsparcia pacjentom, którzy rozpoczynają przygodę z soczewkami kontaktowymi.

Więcej Read less
4. Pacjent w Centrum Uwagi !

Czy pacjent odwiedzający salon optyczny jest w centrum Twojej uwagi? Czy potrafimy dobrze prowadzić rozmowy z naszymi klientami? Posłuchaj jak o potrzebach pacjentów salonów optycznych mówi doświadczony trener, coach oraz doradca biznesowy Tomasz Krawczyk.

Więcej Read less
5. Jak osiągnąć sukces w biznesie misyjnym

O swoje pasji, marzeniach i o tym jak buduje się biznes w oparciu o misję, opowiada mistrz optyki okularowej, optometrystka oraz właścicielka Salonów optycznych OPTOM Małgorzata Leszczyńska.

Więcej Read less
6. Mam cię na oku - sztuka rozmawiania z pacjentem

O rozmowach z trudnym pacjentem, zasadach dobrego wywiadu i badaniach, zdradzając 12 kroków udanej rozmowy z pacjentem w gabinecie opowiada doświadczona optometrystka Sylwia Stolarczyk.

Więcej Read less
7. Czy jesteśmy gotowi na młodych pacjentów w gabinecie optometrysty?

Rozmowa między ekspertami: dr n. hum. Justyną Korzeniewską z Centrum Zdrowia Dziecka oraz mgr Bartoszem Tomczakiem z Polskiego Stowarzyszenia Soczewek Kontaktowych o gotowości specjalistów do przyjmowania młodych pacjentów w swoich gabinetach, o ich potrzebach, budowaniu relacji i zaufania, o dialogu z opiekunem, ale również o tym jak się przygotować i budować sieć kontaktów koleżeńskich. Spotkanie prowadzi Agnieszka Machnio

Więcej Read less
8. Model oka 3D

Dzięki modelowi 3D poznasz podstawową anatomię oka.

Więcej Read less