×

Uwaga

Could not find a Solr index corresponding to your website and environment. Your subscription contains these indexes: CLQV-157005.test.visioncarenl, CLQV-157005.test.visioncareru, CLQV-157005.test.visioncarede, CLQV-157005.test.visioncarese, CLQV-157005.test.visioncareme_en, CLQV-157005.dev.visioncarefr, CLQV-157005.test.visioncareil, CLQV-157005.test.visioncarefr, CLQV-157005.test.visioncareit, CLQV-157005.test.visioncarebe_fr, CLQV-157005.test.visioncareemea, CLQV-157005.test.visioncaretr, CLQV-157005.dev.visioncareat, CLQV-157005.test.visioncarech, CLQV-157005.test.visioncarecz, CLQV-157005.test.visioncarebe_nl, CLQV-157005.test.visioncareat, CLQV-157005.test.visioncarees, CLQV-157005.test.visioncarepl, CLQV-157005.test.visioncarech_fr. To fix this problem, please read our documentation.
Temat
Dostępność
Typ
Możliwości z podziałem na strony:
Sortuj według:
1. Rodzina soczewek ACUVUE® OASYS MAX 1-Day. Maxymalny komfort, Maxymalnie dobre widzenie. E-learning

Nasz obecny styl życia nigdy nie był tak wymagające jak teraz, stawia naszym oczom nie lada wyzwanie na co dzień. Pacjenci oczekują dzisiaj więcej od swoich soczewek kontaktowych. Poznaj rodzinę soczewek ACUVUE® OASYS MAX 1-Day w których zastosowano unikalne połączenie dwóch nowych technologii TearStable™ oraz OptiBlue™ dla zapewnienia maksymalnego komfortu oraz maksymalnie dobrego widzenia przez cały dzień.

Więcej Read less
2. Model oka 3D

Dzięki modelowi 3D poznasz podstawową anatomię oka.

Więcej Read less
3. Lampa szczelinowa w praktyce

Johnson & Johnson Vision przedstawia cykl filmów instruktażowych poświęconych lampie szczelinowej. Filmy w łatwy i przystępny sposób objaśniają takie kwestie jak: budowa i obsługa, bezpieczeństwo i higiena podczas pracy z lampą szczelinową, zasady korzystania z fluoresceiny, techniki oświetleniowe oraz podstawowe techniki obserwacji.

Więcej Read less
4. ACUVUE® EXPERT program edukacyjne dla personelu salonów optycznych

Witamy w Programie ACUVUE® EXPERT. Chcemy zmienić sposób, w jaki ludzie myślą o soczewkach kontaktowych. Ten prosty, trzyetapowy program, który możesz ukończyć we własnym czasie i we własnym tempie, da ci wiedzę niezbędną do zaoferowania dodatkowego wsparcia pacjentom, którzy rozpoczynają przygodę z soczewkami kontaktowymi.

Więcej Read less
5. Jak osiągnąć sukces w biznesie misyjnym

O swoje pasji, marzeniach i o tym jak buduje się biznes w oparciu o misję, opowiada mistrz optyki okularowej, optometrystka oraz właścicielka Salonów optycznych OPTOM Małgorzata Leszczyńska.

Więcej Read less
6. Pacjent w Centrum Uwagi !

Czy pacjent odwiedzający salon optyczny jest w centrum Twojej uwagi? Czy potrafimy dobrze prowadzić rozmowy z naszymi klientami? Posłuchaj jak o potrzebach pacjentów salonów optycznych mówi doświadczony trener, coach oraz doradca biznesowy Tomasz Krawczyk.

Więcej Read less
7. Mam cię na oku - sztuka rozmawiania z pacjentem

O rozmowach z trudnym pacjentem, zasadach dobrego wywiadu i badaniach, zdradzając 12 kroków udanej rozmowy z pacjentem w gabinecie opowiada doświadczona optometrystka Sylwia Stolarczyk.

Więcej Read less
8. Soczewki kontaktowe ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL dobór oraz komunikacja z pacjentem w praktyce.

Na tym kursie poznasz możliwości, jakie stwarza dopasowanie wieloogniskowych soczewek kontaktowych dla rozwoju praktyki i zwiększenia satysfakcji pacjenta. Moduł zawiera starannie dobrane wskazówki dotyczące komunikacji z pacjentem i przedstawia unikalny i prosty proces dopasowania soczewek kontaktowych ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL ze ZOPTYMALIZOWANĄ STREFĄ OPTYCZNĄ.

Więcej Read less
9. Czy jesteśmy gotowi na młodych pacjentów w gabinecie optometrysty?

Rozmowa między ekspertami: dr n. hum. Justyną Korzeniewską z Centrum Zdrowia Dziecka oraz mgr Bartoszem Tomczakiem z Polskiego Stowarzyszenia Soczewek Kontaktowych o gotowości specjalistów do przyjmowania młodych pacjentów w swoich gabinetach, o ich potrzebach, budowaniu relacji i zaufania, o dialogu z opiekunem, ale również o tym jak się przygotować i budować sieć kontaktów koleżeńskich. Spotkanie prowadzi Agnieszka Machnio

Więcej Read less
Co decyduje o sukcesie w doborze soczewek multifokalnych?

Prezentacja zawiera: wskazówki jak i kiedy rozmawiać z pacjentami o soczewkach; zawiera proste kroki dotyczące określenia wartości refrakcji, informacje, w jaki sposób dokonać wyboru oka dominującego i addycji.

Więcej Read less
Dlaczego stabilność jest istotna?

W ramach prelekcji przedstawione zostały typy stabilizacji stosowanych obecnie w miękkich torycznych soczewkach kontaktowych, prezentując ich zasady działania z uwzględnieniem wad i zalet. Udzielone są też odpowiedzi na pytania: czy mruganie i interakcja z powiekami pomagają, czy przeszkadzają w utrzymaniu prawidłowej pozycji soczewki torycznej oraz czy rotacja soczewki jest niezależna od ruchów oczu i głowy.

Więcej Read less
J&J Vision dla Dobrego wzorku, najcenniejszego ze zmysłów

W prezentacji omówiono kwestię "Wizji dla dobra" Johnson & Johnson VISION, której celem jest przede wszystkim zmiana trajektori zdrowia oczu poprzez zwiększenie świadomości zdrowotnej, uwzględniając rolę corocznego badania wzroku, zapewnienie dostępu do opieki okulistycznej oraz wzmocnienie społeczności, w których żyjemy i pracujemy.

Więcej Read less