16 sierpnia 2017

Johnson & Johnson Vision Care chce zapewnić pacjentom wyjątkowe warunki, które zachęcą ich do wypróbowania soczewek kontaktowych, dlatego postanowiliśmy kontynuować „Promocję wiosenną” w postaci programu skierowanego do nowych użytkowników – Pakiet na start.  Zaproponuj swoim klientom specjalny program, na który składają się: bezpłatne* soczewki próbne, 50 zł zniżkiˆ na badanie i pierwszy zakup oraz gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy. Dzięki korzyściom, odpowiednio dopasowanym do pacjentów, ten program może pomóc pozyskać nowych klientów i zwiększyć ruch w Państwa salonach. Regulaminy dostępne są na stronie acuvue.pl. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem regionalnym ACUVUE® w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

 

 


^Promocja trwa od 10.04.2017 r. do 31.12.2017 r. lub do wyczerpania voucherów. Promocja polega na uprawnieniu konsumenta do otrzymania rabatu o wartości 50 zł z możliwością wykorzystania w Salonie optycznym biorącym udział w Sprzedaży premiowej pod warunkiem przeprowadzenia w tym Salonie odpłatnego badania wzroku wraz z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Rabat przysługuje na zakup wszystkich soczewek kontaktowych ACUVUE®. Dodatkowym warunkiem udziału w Promocji jest instalacja aplikacji mobilnej „Twoje ACUVUE®” oraz zalogowanie się w niej celem pobrania odpowiedniego vouchera. Regulamin Promocji i lista salonów biorących w niej udział dostępny na stronie www.acuvue.pl.

*Bezpłatne soczewki kontaktowe ACUVUE® można otrzymać wyłącznie po płatnym badaniu wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Cenę badania każdy salon ustala indywidualnie. Pacjent otrzyma bezpłatnie 5 jednodniowych soczewek lub 1 soczewkę planowej wymiany na każde wymagające korekcji oko, po płatnym badaniu wzroku i dopasowaniu soczewek. Regulamin oferty dostępny w salonie i na www.acuvue.pl/przetestuj-bezplatnie.

Jeżeli z jakiegokolwiek powodu Twoja satysfakcja z soczewek kontaktowych ACUVUE® nie jest stuprocentowa, odeślij je, a zwrócimy Ci pieniądze. Regulamin dostępny na stronie www.acuvue.pl/gwarancja-satysfakcji. Organizatorem wyżej wymienionych promocji i ofert jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa.