THE CONTACT LENS THAT KNOWS LIGHT
Soczewka kontaktowa, która rozumie światło

Zobacz przyszłość

Dowiedz się więcej o soczewkach ACUVUE® OASYS with Transitions™, które zostały okrzyknięte przez magazyn „TIME” jedną z najlepszych innowacji 2018 roku. Pierwsze tego typu soczewki kontaktowe, dostosowujące się do zmiennych warunków oświetlenia.1,2,3,4 Zobacz wideo.

Squint Less

Chcesz być jedną z pierwszych osób, która otrzyma informacje na temat soczewki, która rozumie światło? Zapisz się do naszego newslettera!

ZAPISZ SIĘ

Ostre światło przeszkadza Twoim pacjentom

97% pacjentów przyznaje, że światło im przeszkadza, dla 63% jest to znaczna niedogodność5

DOSKONAŁE ROZWIĄZANIE JUŻ JEST

Soczewki ACUVUE® OASYS with Transitions™ płynnie zaciemniają się i rozjaśniają dostosowując się do zmiennych warunków oświetlenia: każdego dnia i o każdej porze - wewnątrz i na zewnątrz. Dodatkowo filtrują niebieskie światło6 i chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV.2,7

  • ułatwiają widzenie i redukują konieczność mrużenia oczu pod wpływem jasnego światła8,9
  • pomagają oczom o 49% szybiej przystosować się do zmieniającej się ostrości światła8,9
  • zapewniają lepszy kontrast kolorów = zapewniają lepsze widzenie8,9

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I UZYSKAJ WIĘCEJ INFORMACJI

Chcesz wiedzieć więcej na temat wprowadzenia tej soczewki na rynek? Zapisz się do naszego newslettera!

* Pola wymagane
*
*
*
*

SPECYFIKACJA SOCZEWEK

Lista korzyści dla pacjenta i specyfikacja techniczna soczewki - kliknij tutaj.

 

Wszystkie soczewki kontaktowe marki ACUVUE ® posiadają filtr UV klasy 1 lub 2, który pomaga chronić rogówkę i wnętrze gałki ocznej przed transmisją szkodliwego promieniowania UV. Soczewki kontaktowe z filtrem UV NIE zastępują okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV, gdyż nie zakrywają całkowicie oczu i okolic wokół nich. Transmisja promieniowania UV mierzona dla soczewek o mocy -1,00D.

1. Komunikat prasowy Agencji Żwyności i Leków “FDA Press Release: FDA clears first contact lens with light-adaptive technology” https://www.fda.gov/newsevents/newsroom/pressannouncements/ucm604263.htm April 10, 2018.

2. Dane JJV 2018: Definition of ACUVUE® OASYS with Transitions™ Light Intelligent Technology™

3. Dane JJV 2018: ACUVUE® OASYS with Transitions™ Objective Clinical Evaluation of two silicone hydrogel reusable contact lenses. Badania przeprowadzone na grupie n=58 w Stanach Zjednoczonych. Badania kliniczne wykazały, że soczewka może działać skutecznej u osób z ciemnymi tęczówkami

4. Soczewka pomaga szybciej przyzwyczaić się oczom do ostrego światła i ograniczyć mrużenie oczu

5. Dane JJV 2019: ACUVUE® OASYS with Transitions™ Badanie w Wielkiej Brytanii na grupie konsumentów wymagających korekcji wzroku w wieku 18-29 lat.

6. Calculated per ISO-8980-3 for 380-460nm (Blue Light Hazard Function, B()).

7. Dane JJV 2018: Charakterystyka materiału soczewek z rodziny ACUVUE® OASYS with HYDRACLEAR® Plus i innych soczewek wielokrotnej wymiany.

8. Dane JJV 2018: ACUVUE® OASYS Brand Contact Lenses with Transitions™ Light Intelligent Technology – Objective Clinical Claims

9. Porównanie z ACUVUE® OASYS with HYDRACLEAR® PLUS

Soczewki nie zastąpią okularów przeciwsłonecznych.

Transitions, logo Transitions, Transitions Light Intelligent Technology i Transitions Light Intelligent Lenses to znaki towarowe Transitions Optical, Inc. używane na licencji przez Transitions Optical Limited